O nas       Oferta       Galeria       Referencje       Kontakt

Oferujemy kompleksową ochronę sanitarną obiektów dla gospodarki mieszkaniowej, służby zdrowia, logistyki, handlu hurtowego i detalicznego, hoteli, gastronomii, przetwórstwa mięsnego i spożywczego, hodowli zwiarząt, transportu a także osób prywatnych.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem technicznym jak również pełnym asortymentem środków chemicznych renomowanych firm, zarejestrowanych przez Min. Zdrowia i Opieki Społecznej oraz dopuszczonych do stosowania na obszarze RP.

Ceny usług uzależnione są od specyfiki, wielkości i stopnia zainfestowania obiektów, przy czym w przypadku obiektów o dużych powierzchniach ceny można negocjować. Natomiast przy zawieraniu umów długoterminowych stosujemy upusty cenowe.

Dezynsekcja

Czyli eliminowanie szkodliwych owadów i szkodników, zwłaszcza pasożytniczych, tj. karaluchy, pluskwy, mrówki, pchły, wszy, komary oraz inne.

- dezynsekcja mająca na celu oczyszczanie pomieszczeń produkcyjnych, biurowych, magazynowych, mieszkalnych, piwnic oraz innych obiektów,
- usuwanie gniazd os oraz szerszeni,
- zwalczanie owadów oraz szkodników tj. muchy, pchły, pluskwy, komary, insekty z rodziny karaczanów (prusaki, karaluchy), obrzeżki oraz innych,
- likwidacja kolonii mrówek,
- likwidacja jaj oraz larw insektów

Świadczone przez nas usługi z zakresu dezynsekcji wykonujemy różnorakimi metodami oraz wykorzystując środki znanych i cenionych producentów.

Deratyzacja

to zespół zabiegów polegających na ograniczeniu i kontrolowaniu populacji gryzoni żyjących w otoczeniu człowieka (najczęściej są to szczury i myszy a także nornice, krety, knury i inne) przy wykorzystaniu środków fizycznych, chemicznych lub biologicznych. W zakresie naszych usług znajdują się:

- deratyzacja terenów zabudowanych oraz okolicznych,
- odszczurzanie kanalizacji,
- deratyzacja w ramach powszechnych akcji odszczurzania miast zarządzanych przez prezydentów/burmistrzów gmin.

Deratyzacja to proces szczególnie istotny, gdyż gryzonie wywołują nie tylko szkody gospodarcze ale przyczyniają się do rozprzestrzeniania chorób zakaźnych tj. gorączka krwotoczna z zespołem nerkowym, tyfus, plamisty, włośnica, wścieklizna oraz wiele innych.

Dezynfekcja

inaczej odkażanie - to postępowanie, które ma na celu usunięcie chorobotwórczych drobnoustrojów i ich przetrwalników zarówno z przedmiotów, stanowisk i narzędzi pracy oraz powierzchni. Może być wykonywana zapobiegawczo w celu ochrony powierzchni przed zakażeniem oraz ogniskowo, czyli w celu usunięcia już istniejącego ogniska zakażenia.

- dezynfekcja pomieszczeń,
- dezynfekcja sprzętów,
- dezynfekcja po zgonie.

Zwalczanie pluskiew

Jedną z usług naszej działalności jest zwalczanie pluskiew domowych. Część klientów pytających jakie jeszcze zlecenia wykonujemy dziwi się, że pluskwy stanowią jeszcze problem w dzisiejszych czasach. Ano stanowią i to nie mały. Zwalczanie pluskiew jest nie lada wyzwaniem, nie mniej jednak nasz Zakład odnosi i w tym zakresie sukcesy.

Pluskwa domowa, zwana też pluskwą łóżkową ma spłaszczony, jajowato-owalny kształt oraz czerwonobrązowy kolor. Nie fruwa, za to doskonale biega. Jest bardzo dokuczliwym pasożytem człowieka, związała się z nim, ponieważ zapewnia on jej dogodne warunki egzystencji.

Fumigacja

Wykonujemy fumigację pomieszczeń, domów, mebli, antyków. Zwalczany takie jak: kornik kołatek, kornik spuszczel, kornik drukarz.

Insekt-DDD - Maciej Piesiur © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone